Blamaż w IV kolejce. SLO Bazylika-Green Grass 2-22

W meczu IV kolejki piłkarskiej ligi szóstek ALSP Wyżyny przegraliśmy z drużyną Green Grass 2-22.

Ciężko to nawet nazwać porażką, to był dramat w dwóch aktach, każdy po 35 minut.

"O meczu można powiedzieć, że się odbył i tyle. Tyle błędów jakie popełnili nasi zawodnicy, nie naliczyłem przez całą nasza wspólną przygodę" (luty 2013 - przyp. red. - podsumował coach.

"Jak najszybciej należy oczyścić głowę po takim wyczynie. Najbardziej boli fakt, że przeciwnicy robili nam w obronie co chcieli. Gdybym nie znał chłopaków, nie powiedziałbym, że to jest ten sam zespół, który w III kolejce do momentu czerwonej kartki zagrał perfekcyjnie. Jednak gramy dalej, liga szóstek to dla nas solidne przetarcie przed głównym celem jakim jest Puchar Wizytatora i to jemu podporządkowujemy wszystko. Mam nadzieję, że z tej masakry wyciągniemy wszyscy wnioski, bo taka gra, nawet przeciwko najlepszym to dyshonor. Przepraszam w imieniu swoim i całego zespołu" - zakończył coach.

GREEN GRASS - SLO BAZYLIKA 22-2

Bramki dla Bazyliki: M. Zieliński, M. Baranowski

Skład: P. Baranowski - R. Antczak - D. Strohschein, P. Okoniewski - M. Zieliński, M. Baranowski oraz M. Pawlak i P. Anasiewicz

Następny mecz rozegramy w niedzielę 13 kwietnia o godzinie 16.00 na orliku przy ul. Śląskiej. Naszym przeciwnikiem będzie zespół Dark Knights.