Kolejki 14 i 15 - wyniki.

14 kolejka

SLO BAZYLIKA - KLUB WIATRAKOWA 6-14 (4-6)

Bramki dla SLO: P. Okoniewski (2), M. Zieliński, W. Zająkała, M. Baranowski, P. Anasiewicz

Mecz niezwykle wyrównany w pierwszej jak i w drugiej połowie. Na boisku trwała silna wymiana ciosów, padała bramka za bramką. Niestety, niewykorzystana sytuacja sam na sam (na remis) i szybka kontra przeciwników okazała się momentem przełomowym. Klub Wiatrakowa nabrał wiatru w żagle, a nasi zawodnicy mocno spuścili z tonu. Efektem wysoka porażka.

15 kolejka

SLO BAZYLIKA - FIZOLE 2-4  (2-2)

Bramki dla SLO: M. Lewicki (2)

Mecz w którym prowadziliśmy już 2-0 i nie ustrzegliśmy się kilku błędów. Zespół z absolutnej czołówki musiał się sporo napocić, aby osiągnąć korzystny wynik. Rezultat powinien być lepszy, lecz tego dnia szwankowała ofensywa Bazyliki, która nie potrafiła zakończyć skutecznie wielu okazji.

Niestety, tego meczu nie będzie najmilej wspominał Maciej Zieliński. Nasz najskuteczniejszy snajper w jednym ze starć doznał poważnej kontuzji. Stłuczenie nerki (krwiak) eliminuje "Ziółka" z występu na Pucharze Wizytatora w Piekarach. W jego miejsce wystąpi Mateusz Błaszkiewicz.