Odzyskać tożsamość

Zapowiedź meczu IV kolejki ALSP Wyżyny SLO Bazylika Bydgoszcz-Destroyers

Z zerowym dorobkiem punktowym do kolejnego meczu ligowego przystąpi nasz zespół. Trzy mecze i trzy porażki w fatalnym stylu sprawiły, że zespół, który miał walczyć o awans, "wlecze" się w "ogonie" ligowej tabeli. Bez względu kto jest przeciwnikiem, styl zawsze pozostaje taki sam. Jedynie pierwsza połowa i 10 minut drugiej w inauguracyjnym spotkaniu wyglądało przyzwoicie, wtedy to zaczęły się kłopoty SLO Bazylika, gdy czerwoną kartkę za bezsensowną "pyskówkę" z sędzią otrzymał kapitan Łukasz Rybski, który cały czas pauzuje.

W drużynie nie widać do tej pory pomysłu na grę. Jedynie Paweł Okoniewski i Marek Lewicki próbują wziąć ciężar gry na swoje barki. Nieco zagubiony w tym roku wydaje się Kuba Lewicki, który pomimo wszystko dwoi się i troi, lecz bezskutecznie. Swoje robi Maciej Zieliński, lecz ostatnio obowiązki służbowe przeszkodziły mu w zagraniu przeciwko Brave Team. Ponadto jego dzisiejszy występ stoi pod dużym znakiem zapytania. Reszta drużyny wygląda mizernie. czasem pojawią się przebłyski, lecz nie widać pomysłu na grę.

Kolejnym problemem zespołu jest frekwencja. Pomimo trzech rozegranych spotkań nigdy (sic!) nie mieliśmy do dyspozycji całego teamu. To daje do myślenia. I tak samo będzie tym razem. W gronie nieobecnych znajdują się: Łukasz Rybski (pauza za kartkę), Maciej Dobosiewicz (w tygodniu przywdziewa barwy Lecha Poznań :P ), Maciej Zieliński (zły stan zdrowia), Wojciech Zająkała (testy w Anglii). Cieszy natomiast fakt, że do składu wraca Filip Marks, a także Damian Strohschein. Recepta na sukces jest jedna, taka która pozwalała nam rozstrzygać jesienne mecze na swoją korzyść. Walka o każdy centymetr murawy, a także szczelna defensywa, która w sezonie 2015 przypomina sito, w dodatku mocno podziurawione.

I choć przesłanek logicznych za dobrym wynikiem ciężko szukać, to w końcu czas wziąć się Panowie do pracy ! Pokażcie swój charakter i sprawcie w końcu miłą niespodziankę. Stać Was na to !

Przypuszczalny skład SLO Bazylika:

F. Marks - J. Lewicki (M. Baranowski), D. Strohschein, T. Gawroński - P. Okoniewski, M. Lewicki

Rezerwowi: P. Baranowski, Z. Okoniewski, R. Antczak, M. Błaszkiewicz, T. Strohschein