SLO Bazylika vs Brave Team - zapowiedź

Dziś o godzinie 17.30 na orliku przy ul. Kościuszki rozegramy 3 kolejkę spotkań. Naszym rywalem będzie drużyna Brave Team.

Będzie to mecz drużyn, które w tym sezonie nie odniosły jeszcze zwycięstwa. Po tym jak Team SDL pokonał Niezniszczalnych1 5-3 SLO Bazylika plasuje się na 10 miejscu z 1 pkt, natomiast "Waleczni" 13 pozycja bez punktów.

Jednak nie będzie to dla nas łatwy mecz, pomimo że w tabeli jesteśmy nieco wyżej. Przeciwnicy w pierwszych dwóch spotkaniach grali z drużynami, które zajmują pierwsze dwa miejsca w naszej lidze i są w gronie kandydatów do awansu. W pierwszej kolejce rywalem Brave Teamu był zespół Fizole, z którym przegrali 3-8. Natomiast w drugiej kolejce ulegli Wiatrakowej 4-6.

Spodziewamy się (zresztą jak zawsze) ciężkiej, pełnej walki przeprawy. Do tej pory wywalczyliśmy 1 pkt po porażce z FC Turbo Dorsze (9-14) i remisie z All Star (4-4). Porównując te dwa mecze widać, że powoli wyciągamy wnioski i korygujemy błędy, które od czasu do czasu nam się przydarzają. Receptą na sukces w tym meczu poza determinacją i walką jest konsekwentne realizowanie strategii.

Do spotkania przystąpimy osłabieni brakiem trzech graczy. Ze względu na urazy nie zagrają Marek Lewicki i Mateusz Błaszkiewicz, natomiast problemy stricte zdrowotne wykluczyły z gry naszego coacha, Łukasza Rybskiego. Choć są to ważni gracze to jednak szeroka kadra daje trenerowi możliwość swobodnego rotowania składem. Do składu powraca na szczęście Michał Pawlak, który pauzował przez ostatnie 2 miesiące.

Przypuszczalny skład:

P. Baranowski - R. Antczak - P. Okoniewski, W. Zająkała - M. Zieliński, M. Baranowski

Kontuzjowani: M. Lewicki (kontuzja kolana), M. Błaszkiewicz (kręgosłup), Ł. Rybski

Zawieszeni za kartki: brak

Zagrożeni zawieszeniem: brak