SLO Bazylika vs Green Grass - zapowiedź IV kolejki

Dziś o godzinie 19.20 na orliku przy ul. Kościuszki zmierzymy się z zespołem Green Grass.

Dla "Zielonych" będzie to drugie spotkanie, ponieważ dość późno dołączyli do ligi. W swoim inauguracyjnym meczu zremisowali z Beemedio.com 7:7, który jest wiceliderem tabeli. Obecnie nasz rywal zajmuje 15 miejsce w tabeli (ale jak wspomniano rozegrał tylko 1 mecz).

Jednak o tym, że mecz meczowi nierówny pisaliśmy już nieraz i ma to realne przełożenie na rzeczywistość. Pomimo tego, iż w trzech meczach zdobyliśmy tylko 1 punkt (13 miejsce w tabeli), to gołym okiem widać, że czynimy stałe postępy. Kto wie jak zakończyłby się mecz z Brave Team, gdybyśmy grali cały czas 6 na 6. Niestety, stało się inaczej i należy skupić się na tym, co przed nami.

O tym, że mamy potencjał można przekonać się śledząc nasze mecze na żywo. W opinii obserwatorów i zarządu ligi zawodzimy. Można zatem wnioskować, że eksperci widzą nasze możliwości, które póki co nie idą w parze z wynikami.

Najbliższy mecz będzie okazją, aby to zmienić.

Niestety, już tradycyjnie zagramy w osłabieniu. W meczu nie wystąpią: Marek Lewicki, Mateusz Błaszkiewicz (kontuzje), Wojciech Zająkała (choroba) i Damian Anasiewicz (sprawy osobiste). Niepewny jest także występ grającego coacha - Łukasza Rybskiego, który w ostatnim czasie zmagał się z poważną infekcją. Natomiast na kartki musi uważać Paweł Okoniewski (posiada 2 żółte na koncie).

Przypuszczalny skład:

P. Baranowski - R. Antczak - P. Okoniewski, D. Strohschein - M. Baranowski, M. Zieliński

Kontuzjowani: M. Lewicki, M. Błaszkiewicz, W. Zająkała

Nieobecni: D. Anasiewicz