Wypowiedzi po 2 kolejce

Po zremisowanym meczu z All Star Bydgoszcz (4-4) głos zabrali bramkarz Patryk Baranowski oraz coach.

Patryk Baranowski (bramkarz):

Bardzo żałujemy niewykorzystanych sytuacji, zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki, lecz brakowało skuteczności i zimnej krwi w ważnych momentach meczu. Niestety wciąż popełniamy błędy w obronie i nad tym musimy ciężko pracować, aby
zwyciężać w kolejnych spotkaniach.

Coach:

Pierwszy punkt w lidze zdobyty. Remis uważam za wynik sprawiedliwy, choć w końcówce przeciwnicy troszkę opadli z sił i powinniśmy to wykorzystać. Sam miałem 2 sytuacje, które w przyszłości muszą zostać wykorzystane. Początek ligi jest trudny, gdyż to nasz pierwszy sezon i cały czas zgrywamy się ze sobą. Na pochwałę zasługują Rafał Antczak oraz Damian Strohschein, którzy "urodzili" się w tym meczu. Rafał wniósł spokój w defensywnie, natomiast "Stroszek" harował z przodu i pobudził nasz atak. Jak widać powoli notujemy lepsze wyniki. Najpierw porażka, teraz remis. Wychodzi na to, że w sobotę czas na zwycięstwo.

Następny mecz SLO Bazylika zagra w sobotę 29 marca o godzinie 17.30 na orliku przy ul. Kościuszki. Naszym rywalem będzie zespół Brave Team.

Zapraszamy !