Terminarz
Faza Grupowa |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Grupa 1 |
Pozycja | Nazwa klubu | M | Pkt | Bramki | Z | R | P | Mecze bezpośrednie | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | Pkt | Bramki | |||||||||
1 | ANFAG | 3 | 9 | 26 - 15 | 3 | 0 | 0 | ||||
2 | FC WARIO | 3 | 6 | 28 - 12 | 2 | 0 | 1 | ||||
3 | Locus | 3 | 3 | 17 - 29 | 1 | 0 | 2 | ||||
4 | FC Bartel | 3 | 0 | 0 - 15 | 0 | 0 | 3 |
Kolejka 1 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Locus |
5:0 | FC Bartel |
||||
ANFAG |
9:6 | FC WARIO |
||||
Kolejka 2 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Locus |
3:17 | FC WARIO |
||||
ANFAG |
5:0 | FC Bartel |
||||
Kolejka 3 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
ANFAG |
12:9 | Locus |
||||
FC WARIO |
5:0 | FC Bartel |
||||
|
||||||
Grupa 2 |
Pozycja | Nazwa klubu | M | Pkt | Bramki | Z | R | P | Mecze bezpośrednie | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | Pkt | Bramki | |||||||||
1 | MARWIT | 3 | 9 | 49 - 18 | 3 | 0 | 0 | ||||
2 | Opławiec Bydgoszcz | 3 | 4 | 24 - 37 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 8 - 8 | |
3 | AC JEZPOL | 3 | 4 | 23 - 23 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 8 - 8 | |
4 | DEICHMANN | 3 | 0 | 18 - 36 | 0 | 0 | 3 |
Kolejka 1 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
---|---|---|---|---|---|---|
AC JEZPOL |
8:8 | Opławiec Bydgoszcz |
||||
MARWIT |
16:7 | DEICHMANN |
||||
Kolejka 2 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
MARWIT |
22:6 | Opławiec Bydgoszcz |
||||
AC JEZPOL |
10:4 | DEICHMANN |
||||
Kolejka 3 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
DEICHMANN |
7:10 | Opławiec Bydgoszcz |
||||
AC JEZPOL |
5:11 | MARWIT |
||||
Grupa 3 |
Pozycja | Nazwa klubu | M | Pkt | Bramki | Z | R | P | Mecze bezpośrednie | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | Pkt | Bramki | |||||||||
1 | STALWIT | 3 | 9 | 26 - 10 | 3 | 0 | 0 | ||||
2 | SPX FT Poland | 3 | 6 | 41 - 14 | 2 | 0 | 1 | ||||
3 | REAL SZWEDEROWO | 3 | 3 | 16 - 19 | 1 | 0 | 2 | ||||
4 | Team Błonie | 3 | 0 | 3 - 43 | 0 | 0 | 3 |
Kolejka 1 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
---|---|---|---|---|---|---|
STALWIT |
12:2 | REAL SZWEDEROWO |
||||
SPX FT Poland |
28:1 | Team Błonie |
||||
Kolejka 2 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
STALWIT |
6:1 | Team Błonie |
||||
SPX FT Poland |
6:5 | REAL SZWEDEROWO |
||||
Kolejka 3 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Team Błonie |
1:9 | REAL SZWEDEROWO |
||||
SPX FT Poland |
7:8 | STALWIT |
||||
Faza Pucharowa |
||||||
Runda 1 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
STALWIT |
12:6 | Opławiec Bydgoszcz |
||||
MARWIT |
6:6 k. 3 : 4 | SPX FT Poland |
||||
ANFAG |
6:5 | REAL SZWEDEROWO |
||||
FC WARIO |
3:6 | AC JEZPOL |
||||
Runda 2 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
SPX FT Poland |
4:10 | STALWIT |
||||
ANFAG |
6:5 | AC JEZPOL |
||||
Runda 3 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
ANFAG |
5:7 | STALWIT |