Nadrabiamy zaległości - opis meczu pucharowego oraz 7 kolejki ligowej

Po świętach Wielkanocnych część naszych piłkarzy wyjechała na kanonizację świętego Jana Pawła II do Rzymu. Wśród nich byli obaj administratorzy naszej strony, stąd przerwa w aktualizowaniu informacji o wynikach zespołu.

Pierwszym meczem, który SLO Bazylika rozegrała po przerwie świątecznej było spotkania Pucharu Ligi. Naszym rywalem był znany nam zespół Gala Collezione. Do tego pojedynku przystąpiliśmy osłabieni brakiem pielgrzymów - Macieja Zielińskiego, Damiana Strohscheina, Michała Pawlaka oraz Łukasza Rybskiego.

Niestety przegraliśmy 4-10 i tym samym pożegnaliśmy się z pucharowymi rozgrywkami. Bramki strzelili: P. Okoniewski - 3 oraz M. Błaszkiewicz.

Następnym meczem jaki rozegrał zespół SLO Bazylika był ligowy pojedynek z Niezniszczalnymi w ramach 7 kolejki.

Do meczu poza wymienioną czwórką nie przystąpił Paweł Okoniewski, który pauzował za kartki. Należy wymienić, iż taki sam los spotkałby Macieja Zielińskiego (obaj zobaczyli już w tym sezonie po 3 zółte kartoniki).

Ku ogromnemu zaskoczeniu i uciesze całego zespołu mecz zakończył się remisem 2-2, choć to SLO Bazylika prowadziła już 2-0.

Cenny remis zapewnili nam Wojciech Zająkała i Mateusz Błaszkiewicz !

Po paśmie porażek zanotowaliśmy drugi remis w rozgrywkach.