Niewykorzystane sytuacje się zemściły...

We wtorek rozegraliśmy kolejny mecz w ramach III ligi szóstek ALSP Wyżyny w grupie zespołów walczących o miejsca 9-16. Naszym przeciwnikiem był zespół Brave Team, który w pierwszym spotkaniu pokonał nas różnicą trzech goli.

Niestety, tym razem także ulegliśmy, ale w stosunku 5:6 (1:4). Wynik powinien być inny, gdyż w pierwszej połowie sprezentowaliśmy przeciwnikowi 2 bramki, często popełniając koszmarne błędy w defensywie. Ponadto nie istnieliśmy w ataku.

Sytuacja zmieniła się w drugiej połowie, gdy to sukcesywnie odrabialiśmy dystans do rywali, by doprowadzić do remisu po 4. Niestety, również wtedy przytrafiły się proste indywidualne i niewymuszone błędy. Pierwszy z nich, gdy rywale wykonywali rzut rożny i goalkeeper tak niefortunnie złapał piłkę, że ta wysunęła mu się z rąk i wpadła do siatki. Na to trafienie zdołaliśmy odpowiedzieć golem. Brave Team grał jednak do końca i na kilka sekund przed końcem meczu, zawodnik rywala oddał strzał, który kompletnie zdezorientował zaskoczonego Filipa. Na odpowiedź już nie starczyło czasu...

SLO BAZYLIKA - BRAVE TEAM 5:6 (1:4)

Bramki dla SLO: J. Lewicki (2), M. Zieliński, P. Okoniewski i M. Lewicki

Skład SLO: Filip - M. Baranowski, M. Dobosiewicz, D. Strohschein - M. Błaszkiewicz, M. Zieliński oraz W. Zająkała, P. Okoniewski, M. Lewicki, J. Lewicki i Ł. Rybski

Pierwszy mecz: 9:4 dla Brave Team

Bonus: Brave Team