Odrobić bonus !

Jutro (niedziela, 7 września) o godzinie 17:20 na orliku przy ul. Śląskiej zagramy przeciwko SDL Team. W pierwszym meczu górą byli nasi przeciwnicy, którzy wygrali 5:4.

Ostatnie mecze w naszym wykonaniu napawają optymizmem, choć jeszcze nie potrafimy do końca wyeliminować wszystkich błędów. Jest ich co prawda mniej niż to było w pierwszej fazie sezonu, lecz do perfekcji droga daleka.

W najbliższym spotkaniu podejmiemy rywala z którym jesteśmy w stanie wygrać w stosunku, który zapewniłby nam punkt bonusowy (strata 1 gola). SDL Team plasuje się na miejscu 14 (SLO na 15), lecz ma nad nami tylko jedno "oczko" przewagi. W ostatnim swoim spotkaniu ulegli zespołowi FC Nowa 4:6. Przy korzystnym wyniku jest szansa awansować nawet o 2 lokaty w tabeli. Jest więc o co grać !

W najbliższym spotkaniu nie wystąpi na pewno Damian Anasiewicz (kontuzja kostki). Niepewny jest także występ Mateusza Błaszkiewicza. Ponadto bramkarz naszej ekipy również uskarża się na bóle, lecz zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby jutro był gotowy do gry.