Wynik meczu z SDL oraz zapowiedź spotkania z drużyną "Słabi"

W miniony poniedziałek przegraliśmy (niestety) z drużyną SDL Team 4-5 (1-3).

I choć nasza gra znów stała na niezłym poziomie to po wtóre nie ustrzegliśmy się indywidualnych błędów własnych w obronie. Ileż to już potraciliśmy punktów przez własną niefrasobliwość w defensywie. Tak naprawdę ciężko zliczyć. Niestety, póki co "płacimy frycowe" i musimy nabrać odpowiedniego doświadczenie w rozgrywaniu tego typu spotkań, bo za samą jakość oraz styl gry punktów nie przyznają.

Pomimo nienajlepszych rezultatów jedna rzecz zasługuje na wielki szacunek - ambicja, zaangażowanie i walka do końca. Ten mecz przegrywaliśmy już 1-5, lecz nie starczyło nam czasu, aby wyrównać.

Bramki dla SLO Bazyliki: Ł. Rybski i M. Zieliński po 2

Żk: D. Strohschein

Jutro natomiast (niedziela 25 maja) o godzinie 12.20 na boisku przy ul. Hutniczej zmierzymy się z zespołem "Słabi".

Niech nas nie zmyli nazwa przeciwnika, gdyż do tej pory zdobyli oni 16 punktów i plasują się w środku ligowej tabeli. Rywali wyróżnia przede wszystkim solidna gra siłowa poparta niezłą skutecznością oraz doświadczenie.

W tym spotkaniu wystąpimy bez dwóch kluczowych graczy (Macieja Baranowskiego oraz Jakuba Lewickiego). Na ławce trenerskiej zabraknie także coacha Łukasza Rybskiego. Pod nieobecność wymienionej trójki SLO Bazylika będzie chciała sprawić niespodziankę.

Zapraszamy !