Wyniki minionych trzech kolejek.

Dziś prezentujemy wyniki meczów, które rozegraliśmy w kolejkach 11, 12 i 13.

Kolejka 11. Bazylika vs Słabi 5-13 (3-6)

Bramki dla SLO: M. Lewicki (3), M. Zieliński (2)

Żk: R. Antczak

Mecz, w którym gracze SLO Bazyliki marnowali wiele sytuacji. Zemściło się to na wyniku. Zabójcze kontry Słabych pozwoliły im wygrać mecz. Warto podkreślić, bardzo tendencyjne sędziowanie arbitra oraz brutalną grę przeciwników. Faktycznie są słabi, bo w piłkę to oni grać nie potrafią.

Kolejka nr 12. Bazylika vs Beemedio.com 0-13 (0-7)

Pierwszy mecz, w którym nie zdobyliśmy bramki. Do stanu 0-1 mecz wyglądał w miarę ciekawie, lecz słabsza postawa bramkarza oraz defensywy podcięła skrzydła naszym zawodnikom. Zasłużone zwycięstwo Beemedio.com.

Kolejka nr 13. Bazylika vs Bastion Kapuściska 4-8 (2-4)

Bramki: M. Zieliński (2), D. Anasiewicz, samobójczy gol

Mecz rozpoczęliśmy w okrojonym składzie. I choć przez większą część gry prowadziliśmy 1-0, a potem utrzymywał się wynik 2-2, to w końcówce przeciwnikom udało się odskoczyć na 2 bramki. Na drugą połowę dotarła część zawodników, i gdy wydawało się, że zdobycie przez nas następnych bramek jest kwestią czasu, to gra stawała się coraz bardziej nudna. Pod koniec meczu, gdy zaryzykowaliśmy ataki, zostaliśmy natychmiast skarceni utratą kilku goli.